Ürünlerimiz
Tek dal çiçekler Tanzimler Ağaçlar Tablolar Aynalar Aksesuarlar Palmiye Dekorasyon Ahşap Saksı ATÖLYEMİZ

Hakkımızda


Çiçek malzemelerinin temini için Emekli Albay Rami Bey tarafından 1970 li yıllarda kurulan ÇİMA Emekli Albay Rami Bey'in devretmesiyle 1983 senesin'de  Kuddisi AKÇABOZAN'a işletmesi geçmiştir.

1970 senesinde çiçekçilikle uğraşmaya başlayan veTürkiye de Çiçekçiliğin öncülerinden olan Talip KILINÇARSLAN tarafından 1995 senesinde ÇİMA tekrar devralınmıştır.Siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

İthalatını Yapmış olduğumuz ürünleri işleyerek ihraç da ediyoruz.Ankara ya yapay çiçekçiliği tanıtmak ve ilk olmamızın vermiş olduğu gururla yolumuza emin adımlarla devam ediyor ve Tüm yurda yapay çiçek tanzimlerini tanıtıyoruz.

 Yapay çiçek peyzaj işleri ve iç dekarasyon kaliteli çiçekçilik birinci ilkemizdir. Bununla birlikte güler yüzlü, deneyimli personelimizle siz değerli müşterilerimize 40 senelik çiçekçilik tecrübemizi sunmaktayız. Mutlu günlerinizde sevginizi büyütmek ve yapay çiçeklerle duygularınızın rehberi olmaktan çok mutluyuz. Çünkü biz, çiçekleri sizin için konuşturuyoruz.

 

 

 
 
 
     
  Çima Çiçek / Yapay Çiçek & Dekorasyon  
 
Anasayfa İletişimSite Haritası